Detonic

Aizmirstiet par spontānu urinēšanu uz visiem laikiem

No pirmajām dienām atbrīvos no problēmām ar jūsu urīnpūsli neatkarīgi no to cēloņiem

  • Atbrīvo no diskomforta un sāpēm šajā vēdera apvidū
  • Dod pilnu atbrīvojumu apmeklējot tualeti
  • Aizsargā no atkārtošanās ilgāk nekā gadu
Paspējiet nopirktlīdz
Jaunā cena*
1 euro
Atlikuši 48 iepakojumi ar atlaidi

*Pasūtot kursa programmu

Jūsu dati ir aizsargāti!

Apmaksa pēc preces saņemšanas

Vai jums ir pazīstama sajūta, ka dzīve paiet tualetē?

1

Pastāvīgs diskomforts un sāpes vēdera lejasdaļā urinējot

2

Paziņas un kolēģi uzskata, ka jūs esat slims, un izvairās no jums

3

Jūsu pastāvīgie gājieni uz tualeti kaitina jūs un jūsu tuviniekus

4

Bail doties uz pastaigu, šķaudīt, iesmieties, pacelt smagumus un nenoturēties

Nekontrolēta urinēšana bojā jums dzīvi? Risinājums ir!

Detonic efektīvs, ja ciešat no spontānas urinēšanas Pateicoties visdziednieciskāko augu ārstnieciskajām īpašībām

Tinktūra no tīruma kosas gadsimtiem tika izmantota Eiropā.

Makua ekstrakts par 89% pastiprina antibakteriālās īpašības Equisétum arvénse, un par 92% paātrina uroģenitālās sistēmas reģenerācijuno infekcijām.

Krustnagliņu pumpuru
ekstraktspar

Ķirbju sēklu
ekstraktspar

Alvejas lapu
ekstraktspar

UN CITI

Papildu komponenti formulas pastiprināšanai Detonic

iedarbojas uz uroģenitālās sistēmas slimībāmNogalina kaitīgās baktērijas, paaugstina organisma pretestības spējas pret mikrobiem
iedarbojas uz nierēmNormalizē nieru darbību, piemīt diurētiskas un akmeņus šķīdinošas īpašības
iedarbojas uz uroģenitālās sistēmas slimībāmAttīra un atveseļo urīnceļus, novērš cistītu un uretrītu

Tieši pateicoties dabisko komponentu kombinācijai Detonic ātri palīdz pret spontānas urinācijas problēmu, neatkarīgi no tās cēloņiem.

Detonic no pirmajām dienām atbrīvos jūs no spontānas urinācijas Preparāta efekts pastiprinās ar katru lietošanas dienu

1. diena

Izzūd diskomforta sajūta vēdera lejasdaļā

Jau pirmais tualetes apmeklējums sniedz jums atvieglojumu un pilnīgu urīnpūšļa iztukšošanu. Pazūd bieža vēlmeiet uz tualeti.

14. diena

Vēlme normas
robežās

Vairs nav pēkšņas vēlmes doties uz tualeti, pat, ja jūs izejat no siltas istabas uz aukstu ielu, dzerat daudz šķidruma vai nervozējat.

30. diena

Nejaušas urinācijas problēma izzuda

Jūs dzīvojas vesela cilvēka dzīvi, zinot, ka problēma ir palikusi pagātnē uz visiem laikiem.

Tikai 1 kurss – un jūs uz visiem laikiem aizmirsīsiet par atkarību no tualetes!

Kā mainīsies jūsu dzīve
pēc atbrīvošanās no urinācijas problēmām
Jūs mierīgi guļat naktī,
nevis ceļaties vairākas reizes
, lai dotos uz tualeti
Jūs vairs neskraidat vairākas
reizes uz tualeti, kad uztraucaties
Jūs varat dzert daudz šķidruma,
un ne par ko neuztraukties
Jūs mierīgi dzīvojat, zinot, ka jūsu
urīnpūslis nepievils
jūs atbildīgā brīdī
Jūs varat mierīgi sēdēt kino, teātrī un citos pasākumos, neuztraucoties,
ka nāksies vairākas reizes iet uz tualeti
Jūs vairs nejūtaties kā slims cilvēks - jūs varat plānot
un realizēt savu dzīvi
Pa 2019. gadu 15436 sieviešu jau ir atbrīvojušās no spontānas urinēšanas.
Detonic palīdzēs arī jums!

Godināts ārsts, Dzintars Zeltiņš
iesaka Detonic

Detonic ir universāls līdzeklis, kuru es iesaku visiem biežas
urinēšanas gadījumā.

Es jau esmu zaudējis skaitu, cik savu pacientu izārstēju ar preparātu Detonic . To tiešām ir simti.

Kāpēc es to iesaku? Tas ir universāls līdzeklis,
tas palīdz neskatoties uz biežas urīnpūšļa iztukšošanas vēlmes cēloni. Tas ir drošs, sastāv tikai no dabīgiem komponentiem un tāpēc tam nav nekādu kontrindikāciju,
tas neizraisa alerģiskas reakcijas, nav blakusparādību. Tas ir efektīvs līdzeklis. Jau pēc pirmās lietošanas reizes cilvēkam pazūd diskomforts urīnpūšļa apvidū, un tualetes apmeklējums dod pilnu atvieglojumu.

Dzintars Zeltiņš, godināts ārsts, zinātnisku rakstu autors, eksperts uroloģijas jomā

Dzintars
Zeltiņš

Отзиви на купувачите

avatar
Marija Vanadziņa
Palīdzēja no pirmās dienas!
Nekad nav bijis problēmu ar to, lai ietu uz tualeti pa mazam. Un tad saaukstējos un sākās... Varēju sākt smieties - un nejauši, piedodiet, slapjas bikses atrast.
slimnīcā ieteica Detonic .
Es ārstiem ne pārāk uzticos, un nolēma pārbaudīt šo līdzekli pie pazīstama farmaceita. Viņa arī pateica, ka līdzeklis ir labs un drošs. Kad pastā to saņēmu, man slimības lapa jau gandrīz beidzās
un uz darbu bija bail atgriezties. Tas taču nav darbs, kad uz tualeti pastāvīgi skraidi. Bet viss bija labi, pateicoties Detonic . Tas kā izrādījās, ar pirmo pielietošanu palīdz. Sāpes vēdera lejasdaļā ir pagājušas un uz tualeti normāli eju. Izgāju visu kursu un jūtos teicami.
arrow
avatar
Anna Majāne
Atgriezu sev komfortablu
un mierīgu dzīvi
Kādā brīdī es pamanīju, ka sāku bieži skraidīt uz tualeti. Man tas ļoti traucēja gan darbā, gan mājās. Es devos pie ārsta. Tur ilgi nevarēja diagnosticēt manu problēmu, un galu galā paziņoja vāja urīnpūšļa sindromu. Man no tā vieglāk nekļuva. Detonic es nopirku pēc reklāmas un esmu ļoti priecīga par savu lēmumu. Tas man palīdzēja atgūt kontroli pār urīnpūsli! Un pat vairāk, kopš izdzeršanas ir pagājuši 2 mēneši, bet man pat iesnu nebija! Tas man imunitāte pacēla.
arrow
avatar
Laura Millere
Vienkārši sajūsmā!
Jūtos labāk nekā jebkad agrāk!
Kad man pēc dzemdībām sākās tualetes atkarības lēkmes, es uzreiz nopirku sev veselu kaudzi ar zālēm. Tās palīdzēja minimāli. Uz tualeti pa mazajam es skraidīju retāk. Bet drīz vien kļuva sliktāk, man sāka parādīties blakusparādības no tām zālēm. Es nobijos un pārstāju tās lietot un atkal sāku bieži skriet uz tualeti. Bērnības draudzene atbrauca ciemos, un mēs virtuvē patīkami sarunājoties visu vakaru pavadījām. Viņa paskatījās, ka es tualeti bieži skraidu un ieteica man Detonic . Teica, ka blakusparādību viņam nav pilnīgi nekādu un man nav no kā baidīties. Tā arī notika. Detonic mani kursa laikā atgrieza pie normālas dzīves un nekādu blakusparādību.
arrow
avatar
Dita Vendore
Ātri palīdz
un uz ļoti ilgu laiku!
Esmu tramvaja vadītāja, tāpēc man bieži uz tualeti iet nevis vienkārši nav vēlams, bet ir vienkārši nereāli. Kad ievēroju, ka ilgi nevaru nosēdēt bez tualetes, skrēju pie ārsta. Viņa veica apskati un teica, ka tas ir tikai laikapstākļiem, neatrada neko nopietnu. Nu es palūdzu dēlu atrastu kaut ko man, lai mitrā laikā nav jādomā par tualeti. Un viņš Detonic atrada. Ļoti labi, ka šis preparāts uzreiz darbojas. No rīta izdzēru, aizgāju uz tualeti, urīnpūsli atviegloju un viss ir labi. Nekādas skraidīšanas, nekas ne sāp vēderā. Mierīgi strādāju un dzīvoju kā visi veselie cilvēki.
arrow
avatar
Indra Zihelmane
Vairs nav bail no garām
pastaigām
Agrāk bieži bija, ka uz tualeti atnāku, pāris pilieni urīna un viss. Bet pēc divdesmit minūtēm atkal tas pats. Izmēģināju visdažādākās zāles, pat vecmāmiņas metodes, bet veltīgi viss. Velti naudu un nervus tērēju. Par Detonic uzzināju no tiešsaistes ārsta konsultācijas. Maksāja tas lēti. Lūk Detonic man palīdzēja. Tā pastāvīgi sūrstošā sajūta vēdera lejasdaļā un skriešana pa pilsētas un biroju tualetēm beidzās no pirmajām lietošanas dienām. Es pat negaidīju tādu efektu! Ļoti iesaku to visiem tualetesatkarīgajiem.
arrow
avatar
Dzidra Grošeine
Problēma atrisināta
mēneša laikā!
Sievietēm ir noteiktas slimības, par kurām pastāstīt ir kauns, nemaz nerunājot par iešanu pie ārsta. Man tā bija ar urināciju. Skraidīja mājās uz tualeti, darbā, ceļā uz darbu vai uz mājām. Vienkārši besīja šī situācija. Ļoti gribēju tikt skaidrībā bez ārstiem. Viņi pie mums klīnikā ir vieni pensionāri, ko viņi zina? Māsai es vēl varu uzticēties, tieši viņai arī piezvanīju, viņa tālu dzīvo un strādā. Viņa man pastāstīja par Detonic . Līdzeklis izrādījās pirmklasīgs! Mēneša laikā man šīs problēmas aizgāja. Pat ja uztraucos, neskraidu uz tualeti tik bieži, kā agrāk.
arrow
avatar
Kellija Strumpe
Vairs neatraujos
un mierīgi nodarbojos ar darbiem
Strādāju par dizaineri. Viss bija labi, līdz brīdim, kad nez kāpēc sāku bieži skraidīt uz tualeti. Un tas baigi kaitināja mani. Es nevarēju koncentrēties uz darbu. Tikko parādijās ideja, vai iegrimu tēmā, kad vajag atiet. Atgriezos atpakaļ - un vairs nevarēju atcerēties, par ko domāju! Klīnikā patoloģijas neatrada, teica, ka tas man no nerviem. Ieteica Detonic , teica, ka tieši šādiem gadījumiem. Es pamēģināju to, un tajā dienu gāju uz tualeti tikai 5 reizes! Bet agrāk bija 14 reizes! Tagad strādāju bez problēmām un uz muļķībām nenovēršos.
arrow
avatar
Elvīra Dirne
Mierīgi dodos
arī uz darbu
Uz darbu man jābrauc divas stundas. Parasti, tas ir normāli, bet ja gribas uz tualeti, tad tā ir reāla problēma. Rīts man sākas ar kafiju, bez tās nevarēju pamosties. Bet tas taču ir diurētisks, šis dzēriens. Tāpēc, kad braucu uz darbu pēdējās minūtēs vienkārši gandrīz vai skrēju uz biroju un uzreiz uz tualeti. Noskaņojums tādam darba dienas sākumam ne pārāk. Bez kafijas nevaru, bet skriešus skriet dēļ vajadzības pačurāt arī negribas. Problēmu atrisināja Detonic . No rīta tāpat dzeru kafiju un arī Detonic , un pēc tam līdz darbam braucu bez raizēm, nekādas pārāk biežas vēlmes nav!
arrow
avatar
Jūlija Brase
Vīrs vairs neburkšķ!
Jau kopš bērnības bieži uz tualeti skraidīju. Uzmanību tam nepievērsu, kaut kā pieradu. Bet manai vīramātei tā ir kārtējā iespēja aizskart mani. Pat iesauca mani brūvētāju, mūsu laipnā. Un vīrs kaut kā sāka viņu klausīties, ka it kā ar viņa sievu nav viss kārtībā. Nu es arī nolēmu atrast līdzekli kaut kādu, lai neskaraidītu uz tualeti tik bieži. Un atradu. Tas ir Detonic . Tagad stundām ilgi par tualeti pat nedomāju.
arrow

Kā pielietot Detonic

useprod
Iepakojums satur 50 g pulvera. Lietošanas instrukcija: Pieaugušajiem 1 tējkaroti (5 g) pulvera jāizšķīdina ½-1 glāzē (100-200 ml) istabas temperatūras ūdens un jāsamaisa līdz pilnīgai izšķīdināšanai. Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā tikai pēc ārsta konsultācijas. Nepārsniegt norādīto devu.

Kā pasūtīt

order
Atstāt pieteikumu
pasūtījuma formā
order
Mūsu operators jums atzvanīs
, lai noskaidrotu visas detaļas
order
Preces apmaksa tikai
pēc saņemšanas
Preču piegāde notiek anonīmi necaurspīdīgā iepakojumā
Detonic

Aizmirstiet par nejaušu urinēšanu uz visiem laikiem

No pirmajām dienām atbrīvos no problēmām ar jūsu urīnpūsli neatkarīgi no to cēloņiem

  • Atbrīvo no diskomforta un sāpēm šajā vēdera apvidū
  • Dod pilnu atbrīvojumu apmeklējot tualeti
  • Aizsargā no atkārtošanās ilgāk nekā gadu
Paspējiet nopirktlīdz
Jaunā cena*
1 euro
Atlikuši 48 iepakojumi ar atlaidi

*Pasūtot kursa programmu

Jūsu dati ir aizsargāti!

Apmaksa pēc preces saņemšanas